bilgi@ugurmobilyadekorasyon.com       

  • Her Gün - Sat 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı      

 

 

Firma Profili

 

 

UĞUR MOBİLYA ; Konya'da mobilya dekorasyon sektöründeki uzmanlığı ve estetik vizyonuyla evinizi ve işyerinizi hayalinizdeki gibi dekore etmenin keyfini sunmaktadır.


Evinizde bir değişiklik yapma kararı aldığınızda, kalite ve estetik unsurları bir araya getiren bir partner ararsınız. İşte tam bu noktada, devreye biz giriyoruz.


Her bir ürünümüz, titizlikle seçilen malzemelerle üretilir ve tasarım anlayışımızda öne çıkan detaylarla buluşur. Sadece mobilya değil, aynı zamanda dekorasyon ürünleriyle de evinize özgünlük katıyor, yaşam alanlarınızı sıcak ve davetkâr kılıyoruz.


İmalat Halkamızın İçinde;


Mutfak Dolapları, yatak odaları, genç odaları, televizyon üniteleri, banyo dolapları, vestiyerler, işyeri dekorasyon, sedir şark köşeleri, gardroplar, çalışma masaları, market ve mağaza rafları, ahşap ranzalar, konfeksiyon reyonları, kuruyemiş reyonları, etüd merkezi mobilyaları, fuar standları ile özel sipariş ürünler yer almaktadır.


40 Yılı aşan zaman içinde pek çok mobilya ve dekorasyon projelerinin altına imza attık. Gelecekte de kaliteli malzeme ve usta işçilikten taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


 

 

mutfak dolabı, ankastre mutfak dolabı, tv ünitesi , banyo dolabı, ray dolap, sürgülü dolap, gardrop, vestiyer, yatak odası, genç odası, Mutfak dolabı, Konya Mutfak dolabı, vestiyer, gardrop, tv ünitesi, market rafı, banyo dolabı, televizyon ünitesi, fuar standı, iş yeri dekorasyonu, ankastre mutfak dolabı, Vestiyer, Konya vestiyer, gardrop, tv ünitesi, banyo dolabı, yatak odası, genç odası, sedir şark köşesi, ray dolap, market mağaza rafı, ankastre mutfak dolabı