KURUMSAL KİMLİK

Hakkımızda

UĞUR MOBİLYA DEKORASYON; Mobilya imalat ve Pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

İmalat, Teslimat ve montajında uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, Mobilya ve dekorasyon ürünlerine olan ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.

 

1981 yılında çalışma hayatına başlamış olan Uğur Mobilya, günümüze kadar geçen zaman içerisinde Mobilya ve Dekorasyon alanında kaliteli ürünleriyle kendini kanıtlamış bir firmadır.

 

İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak;

 

Genç odası ve yatak odası mobilyları, Mutfak ve Banyo Dolapları, Market Rafları, Alışveriş Merkezi standları, Tv Standları, İç Dekorasyon Ürünleri, Konfeksiyon Reyonları, Kuruyemiş reyon Reyonları, Etüd Merkezi Mobilyaları, Bankolar, Gardrop ve Vestiyerler, fuar standları mobilyası ile özel sipariş ürünleri sayabiliriz.

 

MİSYONUMUZ; Mobilya ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ; Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..